Kā pasūtīt stādus

 

Izmantojot e-veikalu, salieciet izvēlētos produktus  grozā un noformējiet pasūtījumu.

Svarīgi neaizmirst

Atzīmēt piegādes un samaksas veidu, pat ja tas nav īsti piemērots Jūsu gadījumam, mēs tik un tā ar Jums sazināsimies un atrunāsim visas nianses.

Noteikti jābūt aizpildītām visām ailēm , kas atzīmētas ar sarkano zvaigznīti.

 Kad pabeigsiet visas  formalitātes, neaizmirstiet lapas lejas daļā apstiprināt savu pasūtījumu, tiklīdz saņemsim to, mēs ar Jums sazināsimies, un vienosimies par piemērotāko piegādes veidu.

Kā saņemt pasūtījumu

Uz vietas stādu audzētavā

 Pasūtījums būs nokomplektēts un gaidīs Jūs jebkurā Jums izdevīgā laikā. Jums tiks piešķirta atlaide no 15%-20% e-veikala cenām.Ar prieku sniegsim konsultāciju par stādīšanas un kopšanas niansēm.

Individuāla piegāde.

Mūsu stādu audzētava var veikt individuālu piegādi, kas ir visdrošākais un kvalitatīvākais piegādes veids dzīviem stādiem, jo augi nāk tiešā ceļā no stādu audzētavas.

Piegādi veicam ar personīgo transportu, kas piemērots arī liela apjoma pasūtījumu veikšanai.

Piegādes izmaksas būs 0.15 € par 1km.Attālums jārēķina abos virzienos.Lai varētu noteikt precīzu attālumu iesakām izmantot Google kartē attāluma aprēķinātāju.

Piegāde pa ceļam.

Sezonas laikā veicam izbraukumus uz gadatirgiem un patstāvīgām tirdzniecības vietām un tad rodas iespēja nogādāt pasūtījumu bez piegādes uzcenojuma.Pēc pasūtījuma veikšanas mēs noteikti ar Jums sazināsimies un piedāvāsim arī šo variantu.

Minimālā pasūtījuma summa.

Ja varēsim vienoties par piegādes veidu - Piegāde pa ceļam , summai nebūs nozīme.

Tas pats arī attiecas uz pasūtījumiem, ja izvēlēsieties atbraukt pie mums uz vietas.

Individuālās piegādes minimālā pasūtījuma summa ir 100€

Pasūtījumiem no 500€ individuālā piegāde BEZMAKSAS.

Dāvanu kartes.

Dāvanu kartes varēs saņemt pa pastu,kā arī mūsu tirdzniecības vietās.

Mūsu stādu audzētavas mājas lapa e-veikala formātā tika izveidota , lai jūs ērtā veidā varētu izplānot stādāmo materiālu savām vajadzībām. Tā kā šī prece ir specifiska un viss notiek mainībā un virzībā, ātrāk nekā mēs to varam paredzēt, sevišķi sezonas laikā, saviem klientiem ieteiktu augus pasūtīt jau agri pavasarī, kamēr tie vēl aug siltumnīcās un nav devušies uz tirdzniecības vietām.

E-veikals tapa arī domājot par efektīvāku un ciešāku kontaktu ar katru klientu, tādējādi cerot uz ilgstošu un veiksmīgu sadarbību.

Ar cieņu stādu audzētavas īpašniece Kristīne Kalniņa.