Par mums

Kas mēs esam un ko mēs darām

Oļegs Postnovs-Stādu audzētavas īpašnieks. Nenogurdināms cilvēks. Darbaholiķis, kuram pateicoties daudzas lietas stādu audzētavā sakārtojas ātri un kvalitātīvi. Darbs un sirds lieta ir bišu drava " Kļaviņas".

Kristīne Kalniņa - Neglābjama optimiste.Trīs meitu māmiņa, kuras dzima kopā ar stādu audzētavu. Ideju ģenerators, kas savu stādu audzētavu ir izsapņojusi un radījusi.

 

 

Kristaps Kunderts - Stādaudzētavas vadītajs.Jau agrā bērnība sapratu ,ka dārzkopība ir mans aicinājums. Beidzis Bulduru dārzkopības vidusskolu profesijā - parku dārzu veidošana. Zināšanas papildinājis Nīderlandē HasDenBosch universitāte -internacionālais biznesa menidžments un hortikūltūra.
 
 
 

 

Par stādu audzētavu........

2011.gada 8.aprīlī mūsu ģimene dibināja sia Daba Jums , kuras galvenais darbības virziens bija stādu audzētava Kļaviņas. Mūsu mērķis ir kalpot cilvēkiem gaumīgu apstādījumu izveidošanā, lai mūsu Latvijā būtu visskaistākie dārzi!

Par bišu Dravu....

Nedaudz vēlāk tapa arī bišu drava Kļaviņas. Mūsu bišu saime un stādu audzētava atrodas piemājas teritorijā 10ha platībā, kas atrodas ekoloģiskā vidē meža ielokā. Sadaļā Dāvanas piedāvāsim savu medu un dažādas sveces lietas no vaska un stearīna, kas ir draudzīgākais izejmateriāls videi un cilvēka veselībai.

FLORISTIKA UN DĀVANAS...

Kad vasaras darbi pabeigti un puķu stādi nolikti „gulēt”, mēs dodamies uz savu darbnīcu , lai izgatavotu dažādas neparastas dāvanas. Kapēc neparastas? Darbiņi nekad neatkārtojas un tajos ir ielikta gan doma , gan dvēsele un mīlestība. Jau nopirktos izsrādājumus var apskatīt FOTOGALERIJĀ, bet tos kas vēl nopērkami skatiet piedāvājumā Dāvanas.

Mūsu darbības virziena turpmākie mērķi ir atspoguļoti  sia Daba Jums nosaukumā. Vēlamies piedāvāt un popularizēt preci , kas saistīta ar dabas dotiem materiāliem. Aicinam uz sadarbību arī amatniekus. Rakstiet šeit Sadaļā Dāvanas  jūs varat pasūtīt arī  sadarbības partneru izgatavotas neparastas un oriģinālas lietas , kas ir vienreizējas un neatkārtojamas.

Bišu vaska sveces

Vaska sveces lejam no 100% bišu vaska , kas iegūts mūsu bišu dravā.2014.gadā domājam papildināt asortimentu  ar dažādām formām krāsām un materiāliem.

Stādu audzēšana

Specializējamies stādu audzēšanā, kas domāti kompozīciju veidošanai balkonu kastēs ,terasēs un dobēs. Sadarbojamies un pieņemam pasūtījumus no apzaļumotājiem un privātām personām uz nākamo sezonu .Lielos daudzumus vēlams pasūtīt līdz 15.novembrim, mazākus līdz 1.janvārim.Piedāvājuma katalogā jūs varat rezervēt un pasūtīt augus pavasarī līdz maija beigām, bet labākais laiks tomēr būtu aprīlis pirms augi nav „devušies” realizācijā uz tirgiem un gadatirgiem. Mūsu rīcībā ir divi kravas autobusi ,kas spēj nodrošināt arī kvalitatīvu piegādi. Par piegādi lasīt šeit.

Realizācijā piedāvājam dažāda izmēra vasaras puķu stādus  sākot ar kasešu izmēru.  Pagaidu podiņos neziedošu augu izmērs p7-p10.Ziedošus augus poda izmērā no p10 un jau gatavus  iekārināmos puķu traukus.

Lielāko daļu ziemciešu stādus audzējam p10-p13 izmēra podos.

Rudens un ziemas garie vakari ir vispiemērotākie , lai savlaicīgi un bez steigas izplānotu savas puķu dobes un kompozīcijas no augiem.Rudenī un ziemā aktīvi darbojamies lapā drugos: http://www.draugiem.lv/klavinas/   šeit jūs varat  apspriest sev aktuālos jautājumus par augiem. Tādēļ aicinu sadarboties ne tikai pavasarī, bet arī rudenī un ziemā. Droši varat arī zvanīt un jautāt –tālr.26533766